משרד תיווך

"רדיוס נדל"ן" הינו משרד וותיק לתיווך ושיווק נדל"ן, בניהולו של אלברט פנחס, הממוקם ברח' שינקין 54 בגבעתיים ומתמחה בתחום הנדל"ן למגורים ובתחום המסחרי.

אזורי הפעילות העיקריים שלנו הינם בערים גבעתיים ורמת-גן.

המשרד עוסק בתווך מכירה וקניה של דירות, בתים, מגרשים, משרדים וחנויות וכן בשיווק של דירות חדשות בפרויקטים בבנייה באזור. בנוסף לפעילות המכירה, המשרד עוסק גם בהשכרה של דירות, בתים וחנויות באזור.

 

כשאנו מטפלים בנכס, אנו משתמשים במיגוון כלים רחב ובשיטות שיווק ייחודיות ויצירתיות המותאמות לצרכי הלקוח ולאופי הנכס וכן פועלים בגישה מקצועית ושיטתית המתאפיינת גם בהשקעה רבה במשאבי זמן וכסף לא מבוטלים, זאת ע"מ להשיג את התוצאה הטובה ביותר ובזמן הקצר ביותר (הכל לפי הצורך)!

לקונים אנו מבטיחים לנהוג בשקיפות ובהגינות ומשתדלים לסייע באיתור הנכס

המתאים ביותר ככל שניתן.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו לקביעת פגישת ייעוץ, ביקור בנכס והערכת שוויו של הנכס. במהלך הפגישה יינתן גם ייעוץ בקביעת המחיר הנכון שכדאי לפרסם הנכס("תג המחיר"), דבר המהווה גורם חשוב ביותר אשר ישפיע על תהליך המכירה, משך הזמן עד למכירה ומיצוי המחיר המבוקש. כל זה, על סמך ניסיון בשטח, עסקאות באזור, מצב השוק, צרכי המוכר ואילוצי זמן.

 

השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות מצידכם!

 

מתחייבים לשירות אישי, מסור, מקצועי ואחראי ללא פשרות!

נשמח לראותכם בין לקוחותינו המרוצים, פנו אלינו.

 

מנהל  המישרד -   אלברט פנחס


אני מנהל ובעלים של משרד התווך "רדיוס נדל"ן", משרד וותיק העוסק בתווך ושיווק נכסי נדל"ן ומתמחה בעיקר באזור גבעתיים ורמת-גן. אני מביא אתי נסיון שוטף רב בתחום וכן ידע והכשרות בתחומי שיווק נדל"ן, יזמות עסקי נדל"ן ותמ"א 38 ועוד, מטעם הגופים המובילים בתחומם. BA במינהל עסקים - בהתמחות בשיווק וכן רקע וניסיון מעשי רב בתחומי המו"מ, המכירות והשיווק.

קודם כניסתי לתחום הנדל"ן הייתי מייסד ובעלים של חברה העוסקת בייעוץ ופיתוח עסקי וכן שימשתי בתפקידי ניהול ושיווק ומכירות בעולם העסקים. כבעל מודעות ואוריינטציה שיווקית גבוהה , אני מביא אתי כ- 20 שנה של ניסיון מכירתי ושיווקי בכל הרבדים של פירמידת השיווק בהצלחה גדולה, החל מרמת איש מכירות שטח אל מול מקבלי החלטות בחברות וארגונים במגוון ענפים במשק, עבור בניהול מכירות, הדרכת אנשי מכירות, ניהול שיווקי ופיתוח עסקי.

למוכרים אני מציע את ניסיוני בשיווק נכסים וכן בייעוץ בקביעת "מחיר השיווק" הנכון לנכס, שהינו כשלעצמו פרמטר חשוב ביותר אשר ישפיע במידה רבה מאוד על הצלחתה או אי הצלחתה של עסקת המכירה !!!

נכס שמטופל על ידינו מקבל תשומת לב מירבית ואנו נוקטים בגישה יצירתית ובמקוריות שיווקית כדי למקסם את התוצאה.

המוטו שלנו : "לחשוב מחוץ לקופסה" ולהישאר נאמנים ומקצועיים.

אנו מרגישים באחריות גדולה כשנכס נמסר לידינו לטיפול, לכן גם אנו מאוד משתדלים לעשות את המקסימום כדי להפתיע לטובה את הלקוח אשר פנה אלינו ונתן בנו את האמון, ע"י קידום עסקת המכירה מעל למצופה !

 

אני ומשרדי מחוייבים לתת לשירות מקצועי, אחראי ואמין ללא פשרות, כמו גם, מוכנות להשקיע משאבי זמן וכסף רבים עד להשגת התוצאה הרצויה!

לקוחותינו יקבלו שירות מקצועי ואחראי עם אמינות ללא פשרות - דבר שאינו מובן מאליו !

 

מוזמנים לפנות אלינו לתאום פגישת היכרות ולייעוץ והערכת שוויו של הנכס שלכם, באופן מציאותי ולא מוטה ! זאת, ללא עלות וללא שום התחייבות מצידכם!  (הערכת שווי אינה הערכה שמאית).

"רדיוס נדל"ן" ,רח' שינקין 54 , גבעתיים.

 

https://www.midrag.co.il/SpCard/Sp/79088?sectorId=69&listId=1